ul. Wolności 24, 28-221 Osiek;    tel./fax: (15) 867 12 01;    e-mail: zsosiek@gmail.com 

 

  

 

2011-2012

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W  INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Iwona Wieczorek

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W  DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Iwona Wieczorek

- Katarzyna Wyrzykowska

- Wiktoria Jońca

- Daria Sierant

- Aleksandra Król

- Izabela Sudół

- Katarzyna Kopeć

- Anna Golonka

- Marlena Żugaj

 

III MIEJSCE W  XXXV REJONOWYCH  ZAWODACH SPORTOWO- OBRONNYCH „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”  W KATEGORII DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Iwona Wieczorek

- Aneta Mikus

-  Marlena Grabka

 

I MIEJSCE W  XXXV REJONOWYCH  ZAWODACH SPORTOWO- OBRONNYCH „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”  W KATEGORII CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Jakub Maruszak- ( I miejsce w kategorii indywidualnej )

- Kamil Gwóźdź

- Marcin Ziejewski

- Mateusz Nowak

 

II MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

-Dawid Górski

- Sebastian Cieślik

 

II MIEJSCE W XX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

- Anna Gałęcka

 

III MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

-Alicja Grabska

- Daria Sierant

-Marlena Żugaj

-Wiktoria Jońca

- Paulina Bryk

- Katarzyna Wyrzykowska

- Katarzyna Kopeć

- Izabela Sudół

 

III MIEJSCE W POWIATOWYM ETAPIE KONKURSU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZI ZAPOBIEGAJĄ POŻAROM”

- Katarzyna Kopeć

I MIEJSCE W REJONOWYCH MISTRZOSTWACH DRUŻYN RATOWNICZYCH PCK

- Anna Obierzyńska

- Dominika Dudek

- Jolanta Glica

- Magdalena Król

- Kamil Gwóźdź

- Mateusz Nowak

- Kamil Kasprzyk

 

 

 

 

 

2010- 2011

 

I MIEJSCE NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM W KONKURSIE „MOJA SZKOŁA W UE - EDYCJA POWRÓT DO SZKOŁY”

- Agnieszka Mazur

- Katarzyna Mikus

- Renata Skwarzec

 

I MIEJSCE NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM W KONKURSIE

„EUROPA TO MY”

- Kamila Trzaska

 

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

-Dariusz Dziuba

- Radosław Dąchur

- Mateusz Wójcikowski

- Kamil Brożyna

- Kamil Gwóźdź

- Tomasz Sowa

- Sebastian Cieślik

-Dawid Biśtyga

- Marcin Lipiec

- Błażej Żugaj

 

 

 

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

-Dariusz Dziuba

- Radosław Dąchur

- Mateusz Wójcikowski

- Kamil Brożyna

- Kamil Gwóźdź

- Tomasz Sowa

- Sebastian Cieślik

-Dawid Biśtyga

- Marcin Lipiec

- Błażej Żugaj

III MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

-Sebastian Cieślik

- Dawid Górski

- Radosław Dąchur

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W  INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Iwona Wieczorek

III MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

-Daria Sierant

- Alicja Grabska

- Marlena Żugaj

- Paulina Bryk

- Wiktoria Jońca

- Joanna Kaczmarczyk

- Dominika Dudek

- Katarzyna Kopeć

- Barbara Bednarska

 

III MIEJSCE W  XXXIV REJONOWYCH  ZAWODACH SPORTOWO- OBRONNYCH „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”  W KATEGORII DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Iwona Wieczorek

- Aneta Mikus

- Monika Marchewka

-  Dominika Dudek

 

III MIEJSCE W  XXXIV REJONOWYCH  ZAWODACH SPORTOWO- OBRONNYCH „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”  W KATEGORII CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

-Marcin Ziejewski- (I miejsce w kategorii indywidualnej )

- Kamil Gwóźdź

- Jakub Maruszak

- Mateusz Nowak

 

III MIEJSCE W POWIATOWYCH MISTRZOSTWACH  W „SUDOKU”

- Sylwia Gaweł

 

III MIEJSCE W REJONOWYCH MISTRZOSTWACH DRUŻYN RATOWNICZYCH PCK

- Anna Obierzyńska

- Dominika Dudek

- Jolanta Glica

- Magdalena Król

- Kamil Gwóźdź

- Mateusz Nowak

- Kamil Kasprzyk

 

 

 

  

2009- 2010

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Radosław Dąchur

- Mateusz Wójcikowski

- Kamil Gwóźdź

-Dawid Biśtyga

- Grzegorz Wieczorek

- Dawid Maruszak

- Hubert Figacz

 

III MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

- Kamil Gwóźdź

- Radosław Dąchur

 

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W  INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- Iwona Wieczorek

 

II MIEJSCE W POWIATOWYCH MISTRZOSTWACH  W „SUDOKU”

- Sylwia Gaweł

 

III MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY POŻARNICZEJ

- Marta Strojnowska

 

II MIEJSCE W REJONOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O ZDROWIU

- Agnieszka Mazur

 

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TYGODNIU KARIERY

 

 

 

 

2008- 2009

I MIEJSCE W IX POWIATOWYM TURNIEJU ORTOGRAFICZNYM

- Aleksandra Strojnowska

 

I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY POŻARNICZEJ

- Norbert Strojnowski

 

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

-Dawid Sucharzewski

- Kamil Kosior

- Michał Nowak

- Grzegorz Wieczorek

- Radosław Dąchur

- Mateusz Wójcikowski

- Kamil Gwóźdź

- Tomasz Sowa

- Dawid Maruszak

 

I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNO- FOTOGRAFICZNYM „ŚWIĘTOKRZYSKIE JAKIE CUDNE”

- Wojciech Stępień

 

 

 

 

 

2007-2008

I MIEJSCE W REJONOWYCH MISTRZOSTWACH DRUŻYN RATOWNICZYCH PCK

-Małgorzata Drzymalska

- Krzysztof Okoń

- Beata Okoń

- Barbara Miśkiewicz

-Sylwia Podkowa

 

 

 

2006-2007

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

II MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”

- Rafał Wieczorek

 

II MIEJSCE W REJONOWYCH MISTRZOSTWACH DRUŻYN RATOWNICZYCH PCK

-Małgorzata Drzymalska

- Krzysztof Okoń

- Beata Okoń

- Barbara Miśkiewicz

-Sylwia Podkowa

 

 

 

 

2004-2005

II MIEJSCE W OLIMPIADZIE REJONOWEJ PCK POD HASŁEM „WIEDZA O PROFILAKTYCE UZALEŻNIEŃ”

-Anna Wieczorek

III MIEJSCE W OLIMPIADZIE REJONOWEJ PCK POD HASŁEM „WIEDZA O PROFILAKTYCE UZALEŻNIEŃ”

- Piotr Płaza

 

 

 

2003-2004

II MIEJSCE W VI POWIATOWYM TURNIEJU ORTOGRAFICZNYM

- Ewelina Pruś

 

 

 

 

2002-2003

III MIEJSCE W KONKURSIE POWIATOWYM „ONI TWORZYLI NASZĄ HISTORIĘ”- ADAM BIEŃ

-Ilona Serwan

III MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU  PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

II MIEJSCE W POWIATOWYM HALOWYM TURNIEJU  PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

LAUREAT KONKURSU RECYTATORSKIEGO- ETAP REJONOWY

-Żaneta Gacoń

 

 

 

1998-1999

II MIEJSCE W XIV EDYCJI WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ

- Magdalena Kusik

- Iwona Maruszak

 

III MIEJSCE W REJONOWYCH ZAWODACH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

- Wioletta Kot

- Anna Skoczewska

- Magdalena Mysłek

- Nina Sroczyńska

- Kinga Sucharzewska

- Agnieszka Tworek

- Magdalena Kmidowska

 

 

 

1997- 1998

II MIEJSCE W REJONOWYCH ZAWODACH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

- Wioletta Kot

- Anna Skoczewska

- Magdalena Mysłek

- Nina Sroczyńska

- Kinga Sucharzewska

- Agnieszka Tworek

- Magdalena Kmidowska

 

 

1995- 1996

 II MIEJSCE W REJONOWYCH ZAWODACH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

- Wioletta Kot

- Anna Skoczewska

- Magdalena Mysłek

- Nina Sroczyńska

- Kinga Sucharzewska

- Agnieszka Tworek

- Magdalena Kmidowska

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska                                                           administrator: T. Zawada