ul. Wolności 24, 28-221 Osiek;    tel./fax: (15) 867 12 01;    e-mail: zsosiek@gmail.com 

 

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w I semestrze roku szkolnego 2012/2013.

Klasa I

1.    Banaś Bartłomiej

2.    Dybus Mateusz

3.    Kwiecień Wojciech

4.    Mikus Kacper

 

Klasa II

1.    Karbarz Mateusz

2.    Suliborska Julia

3.    Kucwaj Klaudia

4.    Świegoda Maja

5.    Nowak Bartosz

6.    Ziółkowska Sara

7.    Okoń Tomasz

8.    Ryński Hubert

Klasa III

1.    Abram Małgorzata

2.    Jasiński Jakub

3.    Maj Anastazja

4.    Walczyk Krystian

5.    Wawrzkiewicz Filip

6.    Witczak Hubert

 

Klasa IV

1.    Cebula Natalia

2.    Mikus Maja

3.    Michalik Jakub

 

Klasa Va

1.    Walczyk Natalia

2.    Brożyna Patryk

3.    Figacz Anna

4.    Ryńska Aleksandra

Klasa Vb

1.    Domagała Jakub

2.    Kunowska Gabriela

3.    Łysiak Eliza

4.    Rosół Tomasz

Klasa VI

1.    Gałęcka Gabriela

2.    Wudyka Agata

3.    Wawrzkiewicz Karolina

4.    Golonka Julia

 

 

 

 

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2011/2012.

Klasa I

1.    Karbarz  Mateusz

2.    Kicińska Gabriela

3.    Kucwaj Klaudia

4.    Nowak Bartosz

5.    Okoń Tomasz

6.    Ryński Hubert

7.    Suliborska Julia

8.    Świegoda Maja

9.    Ziółkowska Sara

Klasa II

1.    Abram Małgorzata

2.    Jasiński Jakub

3.    Maj Anastazja

4.    Ryński Hubert

5.    Walczyk Krystian

6.    Wawrzkiewicz Filip

7.    Witczak Hubert

Klasa III

1.    Mikus Maja

2.    Wyka Dominika

3.    Cebula Natalia

4.    Kos Martyna

5.    Ostrowska Katarzyna

Klasa IV a

1.    Walczyk Natalia

2.    Figacz Anna

3.    Ryńska Aleksandra

4.    Stępień Jan

5.    Borkowska Magdalena

6.    Golonka Magdalena

7.    Strojnowski Hubert

 Klasa IVb

1.    Abramczyk Norbert

2.    Mysłek Kamila

3.    Januszewski Wiktor

4.    Domagała Jakub

5.    Kunowska Gabriela

6.    Łysiak Eliza

7.    Dyl Weronika

8.    Kicińska Natalia

9.    Kowalik Marcin

10.Rosół Tomasz

 

Klasa V

1.    Wudyka Agata

2.    Golonka Julia

3.    Wawrzkiewicz Karolina

4.    Gałęcka Gabriela

5.    Cebula Magdalena

6.    Czosnek Weronika

7.    Stępień Izabela

8.    Wyka Patrycja

 

Klasa VI

1.    Bańkowski Dominik

2.    Macias Barbara

3.    Ryńska Martyna

4.    Piotrowicz Aleksandra

 

 

 

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu
w roku szkolnym 2010/2011.

 

Klasa I

1.Abram Małgorzata

2. Jasiński Jakub

3. Maj Anastazja

4. Wawrzkiewicz Filip

5. Witczak Hubert

Klasa II

1.    Mikus Maja

2.    Kos Martyna

3.    Wyka Dominika

4.    Cebula Natalia

 

 Klasa III b

1.    Abramczyk Norbert

2.    Domagała Jakub

3.    Dyl Weronika

4.    Januszewski Wiktor

5.    Jońca Patryk

6.    Kunowska Gabriela

7.    Łysiak Eliza

8.    Skoczewski Krystian

Klasa IV

1.    Cebula Magdalena

2.    Czosnek Weronika

3.    Gałęcka Gabriela

4.    Golonka Julia

5.    Stępień Izabela

6.    Stępień Karol

7.    Wawrzkiewicz Karolina

8.    Wudyka Agata

Klasa V

1.    Bańkowski Dominik

2.    Dzieciuch Hubert

3.    Figacz Paweł

4.    Macias Barbara

5.    Piotrowicz Aleksandra

6.    Ryńska Martyna

Klasa VIa

1.    Cebula Agnieszka

2.    Figura Damian

3.    Skowron Hubert

4.    Suliborski Sebastian

5.    Wawrzkiewicz Maria

 

Klasa VIb

1.    Bańkowski Norbert

2.    Drach Konrad

3.    Golonka Karolina

4.    Skotarek Kamil

5.    Wieczorek Mateusz

6.    Żyła Mirosław

 

 

 

 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska                                                           administrator: T. Zawada